Vem söker du?

Om ni har frågor eller vill komma i kontakt med någon av våra avdelningschefer, ansvariga personer eller ägarfamilj finner ni representanter till hotellets avdelningar här nedan.

Anders Åkerblad, VD & Ägare

  •  anders@akerblads.se
  • 0247-50800

Gunilla Åkerblad, 1.Husfru

  • gunilla@akerblads.se
  • 0247-50800

Rosanna Åkerblad, Hotellchef

  • rosanna@akerblads.se
  • 0247-50800

Sara Andersson & Maria Danielsson, Receptionschef

  • info@akerblads.se
  • 0247-50800

Fredrik Svedberg, Marknadschef

  • fredrik@akerblads.se
  • 0247-50808

Ewa Hedvall Lysén, Ekonomichef

  • ewa@akerblads.se
  • 0247-50804

Hanna Lindqvist, SPAchef

  • hanna@akerblads.se
  • o247-50800

Filip Carlsson Wahlström, Kökschef

  • kokschef@akerblads.se
  • 0247-50803

Fredrik Moberg, Restaurangchef

  • fredrik.moberg@akerblads.se
  • 0247-50805

Maria Söderberg 2.a Husfru

  • husfru@akerblads.se
  • 0247-50809